:: سه جداره سایت مرجع فروش درب و پنجره دو و سه جداره و پروفیل و ملزومات یو پی وی سی ::

جهت سفارش کالا با شماره های 88545301 و 88545300 تماس حاصل نمایید.

  
  
Slide background

سه جداره سایت مرجع فروش درب و پنجره دو و سه جداره

و پروفیل و ملزومات یو پی وی سی

Slide background

جهت سفارش کالا با شماره های

88545301 و 88545300 تماس حاصل نمایید.

Slide background

خدمات ما

تولید و فروش درب و پنجره UPVC

تعویض درب و پنجره UPVC

بانک ایمیل درب و پنجره UPVC

بانک موبایل صنف درب و پنجره UPVC

لیست شرکت های صنف درب و پنجره UPVC

استخدام بازاریاب

سفارش درب و پنجره UPVC

 

88545301 - 88545300  

 

Email: info@3jeareh.ir 

  

بهینه سازی سایت

بانک موبایل درب و پنجره و صنف پنجره

بانک ایمیل صنف درب و پنجره

درب و پنجره تاپ یو پی وی سی

درب و پنجره ارس پن

شرکت های عضو شده

بانی طرح تابان

بانی طرح تابان نام مدیرعامل:غلامرضا رضازاده نشانی:الهیه-مریم شرقی-پلاک 71-واحد 7...

پایا درب ایستا

پایا درب ایستا نام مدیرعامل:محمد مهدی ماهرتبار نشانی:تهران-فلکه دوم صادقیه-تقاطع...

پژوهش و اجرای پروژه های صنعتی ایران(پاپصیران) نام مدیرعامل:حامد عنصری...

اورین آلومینیوم تجارت

اورین آلومینیوم تجارت نام مدیرعامل: ولی رستم لو  آدرس:تبریز- اول خیابان پاستور...

ایده طرح سازه پویا

ایده طرح سازه پویا نام مدیرعامل:سید محمد فعال علوی  آدرس:تهران-نارمک- خیابان...

صفحه را به اشتراک بگذارید

0 Votes05 

طرح گردشگری جزیره شادمانی که بزرگترین طرح گردشگری در آبادان است با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

این طرح گردشگری قرار است ۴۸ هکتار فضای تفریحی منحصر به فرد به آبادان اضافه کند تا مردم این شهر و مسافران در کنار رودخانه بهمنشیر، لحظات شادی را تجربه کنند.

جزیره شادمانی در ضلع شمال شرقی آبادان واقع شده و در رودخانه بهمنشیر واقع شده است. پس از روی کار آمدن دولت یازدهم، استاندار خوزستان طرح عظیم گردشگری جزیره شادمانی آبادان با هدف ایجاد قطب گردشگری و جذب سرمایه در استان را مورد تائید قرار داد.

جزیره شادمانی آبادان قرار است در ۴۸ هکتار از اراضی حاشیه ‌ای رودخانه بهمنشیر احداث شود. پیست ‌های دوچرخه سواری، اسب دوانی و دومیدانی در این جزیره پیش بینی شده است. این طرح ضمن اینکه باعث رشد و پویایی اقتصاد این منطقه می شود، ارتقای سطح فرهنگی و همچنین وضعیت معیشتی ساکنان این منطقه را نیز شامل می شود.

اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای طرح عظیم گردشگری جزیره شادمانی، ۱۳۰ میلیارد تومان است که تمامی آن توسط استانداری خوزستان تامین و پرداخت خواهد شد.

اجرای این طرح مهم و تاثیرگذار از سال گذشته به سازمان عمران ساحل کارون واگذار شد که این سازمان تحت نظارت مستقیم استاندار خوزستان با جدیت تمام کار خود را آغاز کرد.

در این طرح نیروهای بومی منطقه به کار گرفته شده اند و به هیچ وجه از پیمانکاران غیربومی استفاده نشده است تا بتوان در مرحله اجرای این طرح نیز زمینه اشتغال و ارتقای معیشت اهالی و شهروندان آبادانی فراهم شود.

احداث دیوارهای ساحلی، شمع کوبی، احداث نرده های ساحلی، پیست دوچرخه سواری، اسب دوانی و پیاده روی در این جزیره از دیگر اقدامتی است که در این طرح در نظر گرفته شده است و همچنین مقرر شده در این پروژه عظیم، سه کیلومتر از انهار لایروبی شود و کانال آب به عمق چهار متر و عرض ۵۰ متر در این پروژه اجرا می شود. پیست دوچرخه سواری و پیاده روی به طول شش کیلومتر در جزیره راه اندازی می شود تا گردشگران بتوانند ساعات مفرحی را در این جزیره سپری کنند.

پس از پاکسازی نخیلات و نی زدایی، شش راه فرعی در جزیره شادمانی احداث می شود. همچنین ۴۶ برج نور و پایه روشنایی نیز در جزیره نصب و راه اندازی می شود تا این جزیره در تمامی ساعت شبانه روز برای شهروندان و گردشگران قابل استفاده باشد.

استانداری خوزستان قصد دارد با اجرای طرح عظیم گردشگری جزیره شادمانی این جزیره را برای رشد و شکوفایی اقتصاد متحول کند. در جزیره شادمانی، جوانان بیکار وجود دارند که با اجرای پروژه عظیم گردشگری در این جزیره اشتغالزایی وسیعی در آن رخ خواهد داد. این پروژه عظیم تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی نیز داشته است.

پیش از اجرای پروژه عظیم گردشگری جزیره شادمانی این جزیره به محل نخاله های ساختمانی مبدل شده بود که تردد اهالی به خصوص دانش آموزان و ساکنان را به سختی میسر کرده بود؛ اما اجرای این طرح عظیم می تواند زندگی ساکنان جزیره شادمانی را متحول و ارتقا دهد. به طوریکه هم اکنون ساکنان این جزیره همراه دیگر پیمانکاران در اجرای آن همراهی و همیاری می کنند.کلیه امکانات این جزیره برای استفاده عموم است و پس از بهره برداری اداره و نگه داری آن نیز به بخش خصوصی واگذار می شود.

یکی دیگر از اقدامات ابتکاری و بسیار حائز اهمیت در طرح عظیم گردشگری جزیره شادمانی هرس نخیلات توسط مردم است. در حال حاضر تامین هزینه هرس نخیلات برای مردم جزیره شادمانی دشوار است ولی با ابتکار استانداری خوزستان تدبیری اتخاذ شده است که مردم این جزیره خودشان نخیلات را هرس و در ازای آن از استانداری حق الزحمه دریافت کنند. این ابتکار استانداری خوزستان با استقبال مردم جزیره شادمانی رو به رو شد و بارقه امیدی در بین آنها ایجاد کرده است.

با توجه به اجرای پروژه عظیم گردشگری جزیره شادمانی، به طور حتم برگزاری مسابقات سه گانه در معرفی هرچه بهتر این جزیره در سطح کشوری و جهانی بسیار تاثیرگذار است. پیش بینی می شود پس از افتتاح این طرح، جمعیت قابل توجهی از گردشگران در آن حضور یابند ولی با توجه به مدرن بودن این طرح عظیم و استفاده از آخرین تکنولوژی های روز جهان باید در این جزیره تجهیزات مخابراتی از جمله اینترنت پر سرعت در آن قرار داده شود.

امروزه در بسیاری از کشورهای در حال توسعه که شرایط جغرافیایی مانند شهر آبادان دارند مدل کیفی یک شهر را در ابعاد جدید احداث می کنند که می توان به کشورهای امارات متحده عربی، قطر و مالدیو اشاره کرد. هم اکنون بعضی زیرساخت های شهر آبادان مانند فاضلاب با مشکلاتی همراه است که در واقع می توان در جزیره شادمانی که یک نعمت خدادای با شرایط ایده آل است، مدلی توسعه یافته از شهر آبادان ایجاد شود.

ایجاد شهرهای اینترنتی در کشورهای توسعه یافته و گردشگر پذیر در سال های گذشته رشد چشمگیری را به همراه داشته است. در شهرهای اینترنتی تمام خدمات و تصاویر به صورت مجازی نیز وجود دارد و افراد از اقصی نقاط جهان می توانند از شهر دلخواه خود بازدید کنند. چنانچه در اجرای طرح عظیم گردشگری جزیره شادمانی، شرایط اینترنتی شدن این جزیره نیز فراهم شود می توان از آن به عنوان یک جزیره مدرن همراه با آخرین تکنولوژی روز جهان در جنوب غرب کشور یاد کرد و همچنین این اقدام سبب افزایش چشمگیر گردشگران و معرفی اثربخش این جزیره در سطح جهان نیز می شود.

متاسفانه در شهر آبادان به دلیل اینکه بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر به صورت استاندارد ایجاد نشده است تا حد زیادی زیبایی این شهر را تحت شعاع خود قرار داده اند که در جزیره شادمانی می توان به صورتی کاملا متفاوت بیلبوردهایی همچون ال سی دی و سه بُعدی قرار داده شود.

پیست کارتینگ یکی از مواردی است که با توجه به شرایط جغرافیایی و خاص این جزیره می توان آن را به صورت ویژه ای ایجاد کرد.

محمدسعید انصاری، نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح عظیم گردشگری جزیره شادمانی می گوید: به طور حتم هر عمل خیری در سطح شهرستان آبادان نشاط اجتماعی را در پی خواهد داشت.

انصاری می گوید: باید اقداماتی را انجام دهیم که مردم نا امید نشوند و من به عنوان نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی چنانچه شادی در بین مردم این شهر را مشاهده کنم خرسند می شوم.

انصاری به اشاره با لزوم اطلاع رسانی مناسب از سوی رسانه ها در این خصوص تاکید می کند: رسانه ها باید آستین ها را بالا بزنند و در هر طرحی که اقدامات مناسب انجام می شود آن مورد حمایت قرار داده و به صورت شایسته ای اطلاع رسانی کنند.

وی تصریح می کند: مردم آبادان مردمی متدین و با شرافتی هستند و از مسئولان انتظار می رود طرح عظیم گردشگری جزیره شادمانی را با سرعت بالا به اتمام برسانند تا مردم از آن بهره مند شوند.

همچنین حمید حنظل عیدانی، رئیس شورای اسلامی شهر آبادان نیز می گوید: جزیره شادمانی یکی از برندهای استاندار خوزستان است که با شناخت عمیقی که وی نسبت آبادان دارد این ظرفیت را احیا کرده است.

وی می افزاید: جزیره شادمانی پیش از اجرای طرح عظیم گردشگری، فضایی متروکه و نا امن بود تا جایی که بسیاری از مردم تمایل نداشتند در آن حضور یابند ولی در حال حاضر وقتی به این جزیره مراجعه می شود فضایی از سازندگی و بالندگی در آن وجود دارد.

حنظل عیدانی با اشاره به اقدام شایسته استاندار خوزستان ادامه می دهد: با توجه به اینکه استاندار خوزستان ظرفیت های آبی را در آبادان ایجاد کرده است باید از وی تقدیر شود و همچنین از وی انتظار داریم این رویه استمرار داشته باشد. وی با تاکید بر اینکه یکی از ظرفیت های مطلوب شهرهای آبادان و خرمشهر رودخانه های اروند و بهمنشیر است، عنوان می کند: باید از این ظرفیت های آبی به صورت مناسبی استفاده کنیم.

وی در خاتمه تاکید می کند: یکی از اقدامات ارزشمند استاندار خوزستان که در ذهن و خاطره مردم آبادان ثبت خواهد شد، طرح عظیم گردشگری جزیره شادمانی آبادان است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

scroll back to top
  1. بانک شماره موبایل صنف درب و پنجره
  2. بانک ایمیل صنف درب و پنجره
بانک شماره موبایل 1500 همکار صنف درب و پنجره شامل شماره موبایل تولید کننده و فروشندگان درب و پنجره upvc و سایر صنایع وابسته به صنف درب و پنجره جمع آوری شده از بانک اطلاعاتی اعضای سایت سه جداره.
بانک ایمیل 2000 شرکت حاضر در نمایشگاه صنف درب و پنجره تهران حاوی ایمیل شرکت های تولید کننده و فروشندگان درب و پنجره upvc و سایر صنایع وابسته به صنف درب و پنجره جمع آوری شده از کتاب نمایشگاه و لیست شرکت های عضو شده در سایت سه جداره.

جدیدترین اخبار

دسته بندی پنجره های دوجداره UPVC

پنجره های دوجداره UPVC به دو گروه كلي تقسيم مي شوند:

 


1-   پنجره های UPVC کشویی

نحوه باز شدن پنجره های كشويي به وسيله حركت غلطك هایی می باشد که بر روي ريل تعبيه شده است که مي تواند به چپ و يا راست حركت كند. حد فاصل قسمت بازشو و قسمت ثابت پنجره نوار هاي مويي است كه به منظور جلوگيري از ايجاد استحكاك قرار داده شده است.

در پنجره هاي كشويی جنس این نوار که نوار آبندي نامیده میشود از نوار لاستيكي EPDM ،سیلیکون و یا TPE مي باشد.

اين پنجره ها قابليت ساخت در ابعاد مختلفي را دارد، لازم به ذکر است به دلیل اين كه بتوان لنگه متحرک را درفریم پنجره حرکت دهیم لنگه متحرك آن بر روي لنگه ثابت قرار گيرد، پس اين پنجره ها در دو لنگه مساوی ساخته مي شوند و اين مسئله تا حدودي در انتخاب عرض پنجره محدوديت ايجاد خواهد نمود.

 


ادامه مطلب ...

مشاوره

شرکت پارس رایان صنعت با مجرب ترین نیروی متخصص در زمینه تولید و نصب درب و پنجره های UPVC افتخار دارد خدمات مشاوره‌ فنی خود را در کمترین زمان ممکن به هموطنان گرامی خویش ارائه نماید.

این خدمات عبارتند از:

1-     بازدید از پروژه شما جهت تخمین هزینه و صدور پیش فاکتور

2-     پیشنهاد طرح های درب و پنجره UPVC ، نوع و ضخامت شیشه‌ی مصرفی و یراق‌آلات مناسب با ابعاد و موقعیت مکانی ساختمان

3-     در صورت درخواست تعویض، بررسی امکان تعویض درب و پنجره های قدیمی با درب و پنجره های UPVC با کمترین هزینه در کوتاهترین زمان ممکن

 


جهت مشاوره میتوانید با شماره های 88545301 و 88545300 تماس حاصل نمایید.

 

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید

بهینه سازی سایت | بازاریابی اینترنتی | سایت ارزان | تزریق پلاستیک | گفتاردرمانی