:: سه جداره سایت مرجع فروش درب و پنجره دو و سه جداره و پروفیل و ملزومات یو پی وی سی ::

جهت سفارش کالا با شماره های 88545301 و 88545300 تماس حاصل نمایید.

  
  
Slide background

سه جداره سایت مرجع فروش درب و پنجره دو و سه جداره

و پروفیل و ملزومات یو پی وی سی

Slide background

جهت سفارش کالا با شماره های

88545301 و 88545300 تماس حاصل نمایید.

Slide background

خدمات ما

تولید و فروش درب و پنجره UPVC

تعویض درب و پنجره UPVC

بانک ایمیل درب و پنجره UPVC

بانک موبایل صنف درب و پنجره UPVC

لیست شرکت های صنف درب و پنجره UPVC

استخدام بازاریاب

سفارش درب و پنجره UPVC

 

88545301 - 88545300  

 

Email: info@3jeareh.ir 

  

بهینه سازی سایت

بانک موبایل درب و پنجره و صنف پنجره

بانک ایمیل صنف درب و پنجره

درب و پنجره تاپ یو پی وی سی

درب و پنجره ارس پن

شرکت های عضو شده

بانی طرح تابان

بانی طرح تابان نام مدیرعامل:غلامرضا رضازاده نشانی:الهیه-مریم شرقی-پلاک 71-واحد 7...

پایا درب ایستا

پایا درب ایستا نام مدیرعامل:محمد مهدی ماهرتبار نشانی:تهران-فلکه دوم صادقیه-تقاطع...

پژوهش و اجرای پروژه های صنعتی ایران(پاپصیران) نام مدیرعامل:حامد عنصری...

اورین آلومینیوم تجارت

اورین آلومینیوم تجارت نام مدیرعامل: ولی رستم لو  آدرس:تبریز- اول خیابان پاستور...

ایده طرح سازه پویا

ایده طرح سازه پویا نام مدیرعامل:سید محمد فعال علوی  آدرس:تهران-نارمک- خیابان...

صفحه را به اشتراک بگذارید

0 Votes05 

بنابر گزارش شورای شهر تهران و شهرداری، مناطق ١١، ١٢، ٦ و ٧ در خطر خالی شدن از سکنه می باشند.

بنابراین گزارش خالی شدن مناطق مرکزی تهران از سکونت و جایگزین شدن ادارات دولتی و واحدهای تجاری پدیده ای است که از چند سال قبل به شکلی خزنده و آرام آغاز شده و امروزه به معضلی برای پایتخت تبدیل شده است. پدیده ای که به خصوص در مناطق ١٢، ١١ و پس از آن، در مناطق ٦ و ٧ به شکلی محسوس دیده می شود.

مناطق نامبرده عملا در حال تبدیل شدن به مناطقی تجاری و اداری هستند به طوری که امروز تنها حدود ١٣% از کل جمعیت پایتخت در این مناطق زندگی می کنند یعنی به طور متوسط حدود ٢٥٠ هزار نفر در هر یک از این مناطق.

با توجه به این شرایط و زنگ خطر شب مردگی در چهار منطقه تهران شهر تهران و شهرداری به فکر اجرای طرحی ویژه برای مبارزه با شبمردگی این مناطق پایتخت افتاده اند. در واقع این پدیده به حدی جدی شده که شورای شهر، شهرداری را مکلف کرده تا راهکاری برای آشتی شهروندان با این مناطق در شب و بازگرداندن روح زندگی در خیابان ها و محلات این مناطق پیدا کنند. بخش های مختلف شهرداری از جمله: شهرسازی و معماری، خدمات شهری، زیباسازی و... مکلف شده اند تا در بخش های خود جاذبه های لازم را برای حضور مجدد زندگی در شب در این مناطق فراهم کنند.

احمد حکیمی پور، عضو کمیسیون فرهنگی – اجتماعی شورای شهر در خصوص لزوم اجرای این طرح می گوید: در مناطق ١١ و ١٢ که هسته های مرکزی تهران هستند، شب ها عملا حیات اجتماعی تقریبا از بین می رود. این محلات و گذرها، تبدیل به راسته های تجاری و اداری مهمی شده اند و برخلاف روزها که همیشه شلوغ و پرتردد هستند، شب هنگام، به یکباره خالی از سکنه می شوند و شب ها حتی تردد در آنها برای شهروندان خوفناک است و همچنین به محلی امن برای رشد و بروز انواع بزه ها و تجمع معتادان و زنان بی سرپرست تبدیل شده است.

حکیمی پور تبدیل این مناطق به بخش های گردشگری و تفریحی را از جمله مهم ترین راهکارهای حل این معضل نوظهور تهران می داند و می گوید: این مناطق از پتانسیل های خوبی برای جذب گردشگران تهرانی و ایرانی و خارجی برخوردارند.

وی در ادامه افزود: ساختمان ها و بافت های تاریخی و... در این مناطق وجود دارند که می تواند هر بیننده ای را مسحور کند.

وی همچنین معتقد است که برای آشتی مردم با این محلات و مسکونی کردن مجدد آنها: باید نه فقط شهرداری که تمام سازمان های مرتبط مانند: میراث فرهنگی، اوقاف و... وارد گود شوند و با تقویت جاذبه های آنها، این محلات را به نقاطی امن و قابل سکونت برای شهروندان تبدیل کنند.

 

حکیمی پور البته براین نکته نیز تاکید دارد که برای بازگرداندن روح زندگی به این مناطق باید طرح های علمی لازم تدوین و تمام زوایای آن بررسی شود.

محمد سالاری، رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای نیز در این باره گفت: شب مردگی در این مناطق پایتخت را پدیده ای است که نتیجه تغییر کاربری مسکونی به تجاری است. به گفته او زنگ خطر شب مردگی برای منطقه ٦ و حتی برخی محلات منطقه ٣ نیز به صدا درآمده است به طوری که بر اساس آمار شهرداری این مناطق طی چند سال حجم تغییر کاربری های مسکونی به اداری ٥٥ درصد رشد داشته است.

وی در ادامه گفت: چه دلیلی بهتر از اینکه این منطقه هم اینک بیشترین آمار تخلفات تبدیل مسکونی به تجاری را در تهران دارد؟

سالاری در ادامه به ابعاد اجتماعی این پدیده اشاره می کند و می گوید: شب مردگی این مناطق موجب شهرمردگی شده و باعث می شود تا پلیس، نیروهای امنیتی و سازمان های اجتماعی و مددکاری برای کنترل و انجام وظایف خود در این مناطق با مشکلات فراوانی مواجه باشند و به همان نسبت، این مناطق به مامنی برای خلافکاران و معتادان و مجرمان تبدیل می شود.

به گفته وی یکی از بندهای طرح تفصیلی، بهانه ای است برای تبدیل کاربری ها در مناطق نامبرده. براساس این بند، شهرداری ها می توانند در قالب ایجاد پشتیبان های سکونت، ساختمان های مسکونی را به مشاغلی مانند نانوایی ها، میوه فروشی ها و از این دست اختصاص دهند اما همین بند، بهانه ای شده برای رشد غیرقانونی و قارچ گونه بخش های تجاری و اداری در این مناطق.

وی در پاسخ به این سوال که چرا شهرداری مجوز تغییر کاربری را صادر می کند نیز می گوید: بخشی از این تغییر کاربری ها به شکل غیرقانونی صورت می گیرد. بخشی از آن هم مربوط به مصوبه مجلس است که براساس آن مشاغلی مانند سردفتران، وکلاو... می توانند در واحدهای مسکونی کار کنند.

به هر حال باید این مصوبات و رویکرد ها همگی اصلاح شود. ضمن آنکه گردشگری شبانه، امروز یکی از محل های درآمدزا برای شهرداری های شهرهای بزرگ جهان است. چرا ما نباید از این روش برای بازگرداندن روح زندگی و آشتی مردم با بافت سنتی و قدیمی شهر استفاده کنیم؟ در همین باره حمیدرضا نیلی، معاون فنی و طرح های شهری سازمان زیباسازی نیز به عنوان یکی از متولیان اجرای این طرح می گوید: ما از چندی قبل کار مطالعه نورپردازی بافت های تاریخی و ارزشمند برای جذب گردشگران وشهروندان را آغاز کرده و به زودی این کار را از طریق پیمانکاران عملیاتی خواهیم کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

scroll back to top
  1. بانک شماره موبایل صنف درب و پنجره
  2. بانک ایمیل صنف درب و پنجره
بانک شماره موبایل 1500 همکار صنف درب و پنجره شامل شماره موبایل تولید کننده و فروشندگان درب و پنجره upvc و سایر صنایع وابسته به صنف درب و پنجره جمع آوری شده از بانک اطلاعاتی اعضای سایت سه جداره.
بانک ایمیل 2000 شرکت حاضر در نمایشگاه صنف درب و پنجره تهران حاوی ایمیل شرکت های تولید کننده و فروشندگان درب و پنجره upvc و سایر صنایع وابسته به صنف درب و پنجره جمع آوری شده از کتاب نمایشگاه و لیست شرکت های عضو شده در سایت سه جداره.

جدیدترین اخبار

دسته بندی پنجره های دوجداره UPVC

پنجره های دوجداره UPVC به دو گروه كلي تقسيم مي شوند:

 


1-   پنجره های UPVC کشویی

نحوه باز شدن پنجره های كشويي به وسيله حركت غلطك هایی می باشد که بر روي ريل تعبيه شده است که مي تواند به چپ و يا راست حركت كند. حد فاصل قسمت بازشو و قسمت ثابت پنجره نوار هاي مويي است كه به منظور جلوگيري از ايجاد استحكاك قرار داده شده است.

در پنجره هاي كشويی جنس این نوار که نوار آبندي نامیده میشود از نوار لاستيكي EPDM ،سیلیکون و یا TPE مي باشد.

اين پنجره ها قابليت ساخت در ابعاد مختلفي را دارد، لازم به ذکر است به دلیل اين كه بتوان لنگه متحرک را درفریم پنجره حرکت دهیم لنگه متحرك آن بر روي لنگه ثابت قرار گيرد، پس اين پنجره ها در دو لنگه مساوی ساخته مي شوند و اين مسئله تا حدودي در انتخاب عرض پنجره محدوديت ايجاد خواهد نمود.

 


ادامه مطلب ...

مشاوره

شرکت پارس رایان صنعت با مجرب ترین نیروی متخصص در زمینه تولید و نصب درب و پنجره های UPVC افتخار دارد خدمات مشاوره‌ فنی خود را در کمترین زمان ممکن به هموطنان گرامی خویش ارائه نماید.

این خدمات عبارتند از:

1-     بازدید از پروژه شما جهت تخمین هزینه و صدور پیش فاکتور

2-     پیشنهاد طرح های درب و پنجره UPVC ، نوع و ضخامت شیشه‌ی مصرفی و یراق‌آلات مناسب با ابعاد و موقعیت مکانی ساختمان

3-     در صورت درخواست تعویض، بررسی امکان تعویض درب و پنجره های قدیمی با درب و پنجره های UPVC با کمترین هزینه در کوتاهترین زمان ممکن

 


جهت مشاوره میتوانید با شماره های 88545301 و 88545300 تماس حاصل نمایید.

 

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید

بهینه سازی سایت | بازاریابی اینترنتی | سایت ارزان | تزریق پلاستیک | گفتاردرمانی