:: سه جداره سایت مرجع فروش درب و پنجره دو و سه جداره و پروفیل و ملزومات یو پی وی سی ::

جهت سفارش کالا با شماره های 88545301 و 88545300 تماس حاصل نمایید.

  
  
Slide background

سه جداره سایت مرجع فروش درب و پنجره دو و سه جداره

و پروفیل و ملزومات یو پی وی سی

Slide background

جهت سفارش کالا با شماره های

88545301 و 88545300 تماس حاصل نمایید.

Slide background

خدمات ما

تولید و فروش درب و پنجره UPVC

تعویض درب و پنجره UPVC

بانک ایمیل درب و پنجره UPVC

بانک موبایل صنف درب و پنجره UPVC

لیست شرکت های صنف درب و پنجره UPVC

استخدام بازاریاب

سفارش درب و پنجره UPVC

 

88545301 - 88545300  

 

Email: info@3jeareh.ir 

  

بهینه سازی سایت

بانک موبایل درب و پنجره و صنف پنجره

بانک ایمیل صنف درب و پنجره

درب و پنجره تاپ یو پی وی سی

درب و پنجره ارس پن

شرکت های عضو شده

بانی طرح تابان

بانی طرح تابان نام مدیرعامل:غلامرضا رضازاده نشانی:الهیه-مریم شرقی-پلاک 71-واحد 7...

پایا درب ایستا

پایا درب ایستا نام مدیرعامل:محمد مهدی ماهرتبار نشانی:تهران-فلکه دوم صادقیه-تقاطع...

پژوهش و اجرای پروژه های صنعتی ایران(پاپصیران) نام مدیرعامل:حامد عنصری...

اورین آلومینیوم تجارت

اورین آلومینیوم تجارت نام مدیرعامل: ولی رستم لو  آدرس:تبریز- اول خیابان پاستور...

ایده طرح سازه پویا

ایده طرح سازه پویا نام مدیرعامل:سید محمد فعال علوی  آدرس:تهران-نارمک- خیابان...

صفحه را به اشتراک بگذارید

0 Votes05 

 

به گفته متخصصان، ایران حدودا دارای هشت اقلیم می‌باشد و دبیرخانه مربوطه در صدد آن است تا مبحث 19 را به صورت اقلیمی برای مناطق متفاوت تدوین کند، اما این مورد نیاز به یک بودجه میلیاردی، در حد یک یا دو میلیارد دارد تا بتوان با دانشگاه‌ها، نهادهای انرژی خارج از کشور، نهادهای داخلی، دانشگاه‌های کشور و کمک‌مهندسان این موارد را تدوین کرد.

مصرف بهینه و ذخیره‌سازی انرژی یکی از موضوعات روز ایران است و دبیرخانه مصرف بهینه انرژی در پی بررسی راهکارهای مختلف در این موارد است. بر اساس نظر کارشناسان امر، با توجه به اقلیم پهناور ایران می‌توان گفت که نبود قانون اقلیم یکی از عوامل تاثیرگذار در زمینه عدم مصرف بهینه انرژی است.

محمدرضا اسماعیلی، مشاور انرژی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگاران با بیان اینکه دبیرخانه مصرف بهینه انرژی اولین جلسه خود را در آذرماه 93 با استان‌های خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و شمالی، تهران، گیلان، اصفهان و آذربایجان شرقی برگزار کرد، گفت: این دبیرخانه برای سال جاری 5 برنامه در نظرگرفته است و در حال حاضر هم این موارد در دست پیگیری اعضای دبیرخانه مربوطه است.

وی تدوین برنامه آموزشی هدفمند جهت آموزش کلیه مهندسان عضو سازمان در سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور در حوزه‌های نظارت، اجرا و طراحی ساختمان‌ها را اولین برنامه دبیرخانه مصرف بهینه انرژی دانست و گفت: مبحث 19 مقررات ملی که در رابطه با مصرف بهینه انرژی صحبت کرده این مهم باید در چهار رشته معماری، مکانیک، برق و عمران لحاظ شود که در حال اجرا است. همچنین مقرر شد، کلیه استان‌ها راهکارهای فنی و قانونی خود را در رابطه با استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در طراحی و اجرای ساختمان‌ها به دبیرخانه ارائه دهند.

اسماعیلی با اشاره به سومین برنامه دبیرخانه مبنی بر تدوین برنامه زمانبندی اجرای مبحث 19 در ساختمان‌ها، اظهار داشت: در استان خراسان رضوی تا سال گذشته ساختمان‌های شش سقف تحت پوشش قرار می‌گرفتند، که از ابتدای سال 94 هیئت 4 نفره استان مصوب کرد تا ساختمان‌های چهار و پنج طبقه هم تحت پوشش این نظارت‌ها و الزامی بودن مبحث 19 قرار بگیرند.

اسماعیلی گفت: در حال حاضر دبیرخانه رایزنی‌های لازم با نهادهایی که در مصرف بهینه‌‌سازی انرژی (همانند سازمان بهره‌وری انرژی) نقش دارند را انجام داده است و از برنامه‌های احتمالی این سازمان استقبال می‌کند.

وی در ادامه افزود: دیگر استان‌های کشور هم نسبت به میزان کاری که انجام می‌دادند موظف شدند که ساختمان‌های بیشتری را تحت پوشش این نظارت و الزامی بودن اجرای مبحث نوزدهم قرار بدهند.

وی در ادامه یادآورشد: سازمان بهره‌وری انرژی در سال‌های گذشته مشوق‌های خوبی را برای مصرف بهینه انرژی داشته است، از این رو دبیرخانه به این نتیجه رسیده که از باب سرعت بخشیدن به اجرای مبحث 19 و اجرای فرهنگ‌سازی باید برای بهره‌برداران یا مالکان ساختمان‌هایی که برای تهیه مصالح منطبق با کیفیت‌های حرارتی هزینه می‌کنند یک سری مشوق‌هایی را در نظر بگیرد؛ قدرمسلم سرعت اجرایی این مهم باید افزایش یابد.

به گفته عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی، ایجاد زیرساخت‌های تامین مصالح و تجهیزات استاندارد با دستگاه‌های ذیربط، پنجمین برنامه این دبیرخانه است. در سال‌های گذشته برخی از مصالح ساختمانی از جمله پنجره‌های دوجداره با بلوک‌هایی که خودشان عایق حرارتی دارند، وجود نداشت ولی در حال حاضر میزان تولید این محصولات در ایران افزایش یافته و دبیرخانه در حال رایزنی است که این محصولات به راحتی در اختیار مردم قرار بگیرد.

اسماعیلی در پاسخ به این سوال که دبیرخانه در زمینه فرهنگسازی برای حرکت به سمت مصرف بهینه انرژی چه اقداماتی را صورت داده است، اذعان داشت: دبیرخانه از طریق برگزاری سمینارها سعی در افزایش فرهنگ مصرف بهینه دارد علاوه بر آن مهندسان ناظر به هنگام نظارت ساختمان‌ها موارد فنی، مزایا و معایب مصالحی که دارای ویژگی مصرف بهینه هستند را به مالکان و بهره‌برداران معرفی می‌کنند.

محمدرضا اسماعیلی با اشاره به اینکه بررسی استاندارد مصالح ساختمانی در شرح خدمات سازمان نظام مهندسی ساختمان نیست، گفت: دستگاه‌های نظارتی از جمله اداره استاندارد، اداره بازرگانی و حتی اداره صنعت و معدن هرکدام فراخور تعهداتشان باید از تولید و ورود مصالح غیراستاندارد و بدون کیفیت به بازار جلوگیری نمایند. گفتنی است که مهندسان ناظر به هنگام نظارت در صورت اطلاع از فقدان کیفیت مصالح ساختمانی اقدامات لازم را صورت می‌دهند.

اسماعیلی همچنین خاطر نشان ساخت: از دیگر مباحث مورد توجه دبیرخانه موضوع ممیزی انرژی در ساختمان‌ها است که هر ساله ممیزی انرژی باید در ساختمان‌ها صورت بگیرد تا دست‌اندرکاران ساخت و ساز بدانند که آیا مصرف انرژی در ساختمان‌ها نسبت به سال قبل بهینه شده یا اینکه در دستور کار است؛ امید است این مورد با تاسیس شرکت‌های ممیزی انرژی هرچه زودتر عملیاتی شود. گفتنی است که با اجرایی شدن برچسب انرژی بیش از پیش شاهد مصرف بهینه انرژی خواهیم بود.

وی تاکید کرد: در رابطه با فرهنگسازی مصرف بهینه انرژی این دبیرخانه برای تعامل دوسویه و جدی با دانشگاه‌های کشور از جمله دانشگاه خواجه نصیرالدین، تهران و فردوسی مشهد مکاتباتی را انجام داده است، علاوه بر آن مصالح استانداردی که مورد تایید اداره استاندارد است به صورت یک دفترچه کامل یا در سایت اداره استاندارد به مردم معرفی می‌شوند.

اسماعیلی در خاتمه به این موضوع اشاره کرد که ایران حدودا دارای هشت اقلیم می‌باشد و دبیرخانه مربوطه در صدد آن است تا مبحث 19 را به صورت اقلیمی برای مناطق متفاوت تدوین کند، اما این مورد نیاز به یک بودجه میلیاردی، در حد یک یا دو میلیارد دارد تا بتوان که با دانشگاه‌ها، نهادهای انرژی خارج از کشور، نهادهای داخلی، دانشگاه‌های کشور و کمک‌مهندسان این موارد را تدوین کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

scroll back to top
  1. بانک شماره موبایل صنف درب و پنجره
  2. بانک ایمیل صنف درب و پنجره
بانک شماره موبایل 1500 همکار صنف درب و پنجره شامل شماره موبایل تولید کننده و فروشندگان درب و پنجره upvc و سایر صنایع وابسته به صنف درب و پنجره جمع آوری شده از بانک اطلاعاتی اعضای سایت سه جداره.
بانک ایمیل 2000 شرکت حاضر در نمایشگاه صنف درب و پنجره تهران حاوی ایمیل شرکت های تولید کننده و فروشندگان درب و پنجره upvc و سایر صنایع وابسته به صنف درب و پنجره جمع آوری شده از کتاب نمایشگاه و لیست شرکت های عضو شده در سایت سه جداره.

جدیدترین اخبار

دسته بندی پنجره های دوجداره UPVC

پنجره های دوجداره UPVC به دو گروه كلي تقسيم مي شوند:

 


1-   پنجره های UPVC کشویی

نحوه باز شدن پنجره های كشويي به وسيله حركت غلطك هایی می باشد که بر روي ريل تعبيه شده است که مي تواند به چپ و يا راست حركت كند. حد فاصل قسمت بازشو و قسمت ثابت پنجره نوار هاي مويي است كه به منظور جلوگيري از ايجاد استحكاك قرار داده شده است.

در پنجره هاي كشويی جنس این نوار که نوار آبندي نامیده میشود از نوار لاستيكي EPDM ،سیلیکون و یا TPE مي باشد.

اين پنجره ها قابليت ساخت در ابعاد مختلفي را دارد، لازم به ذکر است به دلیل اين كه بتوان لنگه متحرک را درفریم پنجره حرکت دهیم لنگه متحرك آن بر روي لنگه ثابت قرار گيرد، پس اين پنجره ها در دو لنگه مساوی ساخته مي شوند و اين مسئله تا حدودي در انتخاب عرض پنجره محدوديت ايجاد خواهد نمود.

 


ادامه مطلب ...

مشاوره

شرکت پارس رایان صنعت با مجرب ترین نیروی متخصص در زمینه تولید و نصب درب و پنجره های UPVC افتخار دارد خدمات مشاوره‌ فنی خود را در کمترین زمان ممکن به هموطنان گرامی خویش ارائه نماید.

این خدمات عبارتند از:

1-     بازدید از پروژه شما جهت تخمین هزینه و صدور پیش فاکتور

2-     پیشنهاد طرح های درب و پنجره UPVC ، نوع و ضخامت شیشه‌ی مصرفی و یراق‌آلات مناسب با ابعاد و موقعیت مکانی ساختمان

3-     در صورت درخواست تعویض، بررسی امکان تعویض درب و پنجره های قدیمی با درب و پنجره های UPVC با کمترین هزینه در کوتاهترین زمان ممکن

 


جهت مشاوره میتوانید با شماره های 88545301 و 88545300 تماس حاصل نمایید.

 

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید

بهینه سازی سایت | بازاریابی اینترنتی | سایت ارزان | تزریق پلاستیک | گفتاردرمانی