:: سه جداره سایت مرجع فروش درب و پنجره دو و سه جداره و پروفیل و ملزومات یو پی وی سی ::

جهت سفارش کالا با شماره های 88545301 و 88545300 تماس حاصل نمایید.

  
  

طراحی و ترکیبات مواد مورد استفاده در ساخت پروفیلهای وینتک در ایران مطابق با آخرین استانداردهای تدوین شده در این صنعت و همچنین رعایت شرایط جغرافیایی و آب و هوای کشور ایران و با در نظر گرفتن نیازمندی های مصرف کنندگان،این محصول توسط واحدهای فنی و مهندسی این شرکت، طراحی و در یکی از مدرن ترین تاسیسات صنعتی و مجهز به جدیدترین تکنولوژی،تولید و عرضه می گردد.

مجموعه های صنعتی وینتک توانسته اند با تولید 1300 نوع پروفیل،نیازمندی های مصرف کنندگان خود را پوشش و جوابگوی سلیقه های مختلف مشتریان و متخصصین فنی و مهندسان پروژه های ساختمانی باشند.
وین تک- سازنده انواع پنجره pvc
تکنولوژی و ماشین آلات وینتک        

درمجموعه های صنعتی وینتک از آخرین تکنولوژی و ماشین آلات موجود در این صنعت استفاده گردیده و با اتکاء به دانش فنی و مهارت نیروهای کارآزموده و متخصص خود و استفاده از بهترین تجهیزات و ماشین آلات توانسته است پروفیلهای UPVC استاندارد و با کیفیت مورد نیاز بازارهای مصرف را تولید و عرضه نماید.در مجموعه صنعتی تاسیس شده در کشور ایران از آخرین دست آوردهای تکنولوژی شرکت KRAUSS MAFFEI کشور آلمان در بخش ماشین آلات اکسترودر بهرمند گردیده و سیستم میکسینگ و ترکیب مواد اولیه بر مبنای جدیدترین تکنولوژی انتقال مواد اولیه،بصورت تمام اتوماتیک و بدون دخالت نیروی انسانی،به خطوط تولید پایه گذاری شده است.فاز یک کارخانه تولیدی ویننتک در ایران با استقرار 12 خط اکسترودر جهت تولید و عرضه انواع پروفیلهای UPVC آغاز گردیده و با احداث 16000 متر مربع سالن های تولیدی و با در نظر گرفتن تمامی زیر ساخت های لازم در جهت توسعه روند تولیدی خود،امکانات لازم جهت توسعه روند تولیدی خود،امکانات لازم جهت نصب 30 خط اکسترود را در سالن های تولید خود ایجاد و پیش بینی تمامی مراحل آتی توسعه و افزایش تولید شرکت را برآورد و میها نموده است.

تمامی محصولات تولیدی در کارخانجات وینتک طی فرایند تولید،پس از آن و قبل از عرضه به بازار مصرف در آزم

ایشگاه مجموعه وینتک تحت تست های مختلف کنترل کیفی قرار می گیرند.

از پروفیلهای وینتک تولید شده در هر خط اکسترودر و در هر شیفت کاری نمونه گیری گردیده وآزمایشهای مختلفی به شرح ذیل بر روی این مقاطع به انجام می رسد و در صورتی که نتایج حاصله پائین تر از حدود استانداردهای مشخص شده باشد ار ارسال این پروفیل ها به انبارها و واحدهای فروش جلوگیری به عمل می آید.

    تست مقاومت حرارتی تا 150+ درجه سانتی گراد

    تست مقاومت حرارتی تا 40 –  درجه سانتی گراد

    تست مقاومت زمانی و تغییر رنگ برابر تابش اشعه ماوراء بنفش

    کنترل مقاومت در برار ضربه در دماهای زیر صفر

    کنترل ابعاد هندسی مقاطع پروفیل

    کنترل میزان صاف بودن سطوح پروفیل

    کنترل شفافیت رنگ سطوح پروفیل
در کارخانجات وینتک طی مراحل بسته بندی،لیبل هایی بروی بسته های پروفیل چاپ می گردد که شامل  ثبت بارکد به انضمام اطلاعات کالا،زمان و تاریخ تولید و نام مسئول کنترل کیفی در زمان تولید.  می باشد که گزارشات کیفی دریافتی در دوره های زمانی مختلف،قابل بررسی و پیگیری خواهد بود.

مزایای سیستم های درب و پنجره UPVC

سیستم های درب و پنجره ساخته شده از پروفیل های تولیدی وینتک علاوه بر زیبایی و ظرافت ظاهری دارای مزیت های متعددی می باشد که رد نهایت موجبات آرامش و اسیایش ساکنان ساختمان های اداری و مسکونی را فراهم می آورد که در ذیل به برخی از این موارد اشاره گردیده است:

    کاهش هزینه مصرف انرژی جهت تامین حرارت و برودت مورد نیاز ساختمان به دلیل عایق بودن درب و پنجره های UPVC

    کاهش آلودگی صوتی به دلیل عایق بودن درب و پنجره های UPVC

    عایق در برابر نفوذ گرد و غبار محیط های بیرونی به دلیل استفاده از لاستیک درزبندی و با طراحی خاص

    مقاومت در برابر نفوذ آب باران به دلیل استفاده از لاستیک های درزبندی و تعبیه شیار ها و دریچه های تخلیه آب باران

    عدم نیاز به رنگ آمیزی و سرویس های مکرر جهت نگهداری در دوره های زمانی آتی

    عدم تغییر رنگ و حالت در برابر اشعه خورشید

    دوام و استحکام بالا و کاربردزمانی طولانی

    غیر قابل اشتعال در آتش سوزی ها

    مقاومت در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی و اکسیداسیون

    قابلیت نصب انواع یراق آلات و تامین امنیت محیط

    قابلیت نصب شیشه های چند جداره

قابل ذکر است جهت نگهداری صحیح از پنجره های UPVC ساخته شده از پروفیل های وینتک ، جدا نمودن روکش محافظ پروفیل ها حداکثر طی 2 ماه پس از تاریخ نصب از روی پروفیل ها و همچنین نظافت سطوح بیرونی درب و پنجره ها با پارچه نرم و آب و صابون جهت جلوگیری از رسوب گرد و غبار ناشی از محیط های بیرون هر 6 ماه یکبار ضروری می باشد.
پشتیببانی و خدمات به مشتریان وین تک (wintech)

 پشتیبانی فنی و خدمات رسانی همواره سرلوحه سیاست های فروش در مجموعه های وینتک بوده و با داشتن نیرهای متخصص و ماهر در واحدهای فنی خود آماده ارائه خدمات فنی و آموزش های دوره ای به مشتریان و پرسنل کارگاههای طرف قرارداد شرکت می باشد.

کارخانجات وینتک در ایران با تاسیس انبار مرکزی و تامین کالا در شهر تهران، تمامی نیازها شامل لوازم جانبی ساخت درب و پنجره های UPVC همانند پروفیل های تقویتی گالوانیزه، مختص پروفیلهای وینتک و همچنین یراق آلات و لاستیک های درزگیر E.P.D.M را به حداقل رسانده و با ارائه راهکارهای تولید و آموزش های مربوطه، همواره در کنار مشتریان خود بوده و همکاری های لازم را به انجام می رساند. تمامی نیازهای فنی شرکت های طرف قرارداد وینتک شامل تامین نرم افزار ساخت درب و پنجره های UPVC و تامین قالب ها و تیغچه های دستگاههای مونتاژ در کمترین زمان ممکن تهیه و در اختیار کارگاههای طرف قرارداد قرار می گیرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

scroll back to top

نظرات   

 
0 #4 محمد حیدری 1394-07-07 18:52
مطالبتون خیلی عالی بود درباره پنجره وین تک،اگه قیمت وینتک هم داشتین عالی بود
بازگو کردن
 
 
+1 #3 سازه های صنعتی دهقان 1394-06-20 12:58
با سلام لیست قیمت پروفیل های upvc جهت همکاری خواستاریم
(سازه های صنعتی دهقان)
بازگو کردن
 
 
+4 #2 اکبر 1394-02-15 10:16
قیمت هرمترپنجرupvcتر ک چقدره براساختمان 4طبقه دوبرمیخام
بازگو کردن
 
 
+7 #1 فرهاد توحیدی 1393-04-31 07:47
با سلام
به دو عدد پنجره دو جداره برای مصرف خانگی برای ابعاد تقریبی 110در 140 نیازمندیم. از شرکت محترم خواهشمندم قیمت پنجره را ارسال نماید.
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید

بهینه سازی سایت | بازاریابی اینترنتی | سایت ارزان | تزریق پلاستیک | گفتاردرمانی