:: سه جداره سایت مرجع فروش درب و پنجره دو و سه جداره و پروفیل و ملزومات یو پی وی سی ::

جهت سفارش کالا با شماره های 88545301 و 88545300 تماس حاصل نمایید.

  
  
Slide background

سه جداره سایت مرجع فروش درب و پنجره دو و سه جداره

و پروفیل و ملزومات یو پی وی سی

Slide background

جهت سفارش کالا با شماره های

88545301 و 88545300 تماس حاصل نمایید.

Slide background

خدمات ما

تولید و فروش درب و پنجره UPVC

تعویض درب و پنجره UPVC

بانک ایمیل درب و پنجره UPVC

بانک موبایل صنف درب و پنجره UPVC

لیست شرکت های صنف درب و پنجره UPVC

استخدام بازاریاب

سفارش درب و پنجره UPVC

 

88545301 - 88545300  

 

Email: info@3jeareh.ir 

  

بهینه سازی سایت

بانک موبایل درب و پنجره و صنف پنجره

بانک ایمیل صنف درب و پنجره

درب و پنجره تاپ یو پی وی سی

درب و پنجره ارس پن

شرکت های عضو شده

بانی طرح تابان

بانی طرح تابان نام مدیرعامل:غلامرضا رضازاده نشانی:الهیه-مریم شرقی-پلاک 71-واحد 7...

پایا درب ایستا

پایا درب ایستا نام مدیرعامل:محمد مهدی ماهرتبار نشانی:تهران-فلکه دوم صادقیه-تقاطع...

پژوهش و اجرای پروژه های صنعتی ایران(پاپصیران) نام مدیرعامل:حامد عنصری...

اورین آلومینیوم تجارت

اورین آلومینیوم تجارت نام مدیرعامل: ولی رستم لو  آدرس:تبریز- اول خیابان پاستور...

ایده طرح سازه پویا

ایده طرح سازه پویا نام مدیرعامل:سید محمد فعال علوی  آدرس:تهران-نارمک- خیابان...

صفحه را به اشتراک بگذارید

0 Votes05 

سید مجیدنیک نژاد، رئیس کمیسیون های حقوقی و آیین نامه های کانون سراسری انبوه سازان اعلام کرد: اعتبار قانون و اولویت آن برمصوبات و دستور العمل های دولت بر هیچکس پوشیده نیست و مبحث دوم مقرارات ملی ساختمان غیر قانونی است.

"طبق مواد 12و 13 قانون نظام صنفی و نیز مواد 2 و3 تصویب نامه هیات وزیران درخصوص سازماندهی وحمایت از تولید و عرضه مسکن که امری لازم الاجرا است، دارندگان صلاحیت فنی و حرفه ای موظف اند قبل از شروع به فعالیت صنفی حرفه ای، پروانه اشتغال صنفی اخذ کنند."

سید مجید نیک نژاد گفت: طی این حکم وزارت مسکن و شهرسازی وقت موظف بوده که اقدامهای لازم برای تشخیص صلاحیت و صدور پروانه اشتغال اشخاص فوق را فراهم کند و کلیه مقام های دولتی و دستگاه های اجرایی نیز موظف به همکاری در راستای تحقق این مهم بوده اند اما چرا تا به امروز این دستور اجرا نشده است؟

وی در ادامه افزود: همچنین طبق ماده 29 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان وزیر مسکن و شهرسازی از تاریخ ابلاغ این قانون به عضویت "هیئت عالی نظارت" موضوع ماده 52 قانون نظام صنفی در خواهد آمد. وزارت مسکن و شهرسازی با هماهنگی دبیرخانه هیئت عالی نظارت حداکثر 6 ماه از تاریخ تصویب این قانون، آیین نامه "نظام صنفی کارهای ساختمانی" را برابر قانون نظام صنفی تهیه و جهت تصویب به هیئت وزیران پیشنهاد می نماید.

نیک نژاد تصریح کرد: به موجب این بند از قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان تمامی اشخاص، اعم از حقیقی و حقوقی فعال در صنعت ساختمان برای انجام خدمات حرفه ای ساختمانی طبق ماده 4 می بایست دارای صلاحیت حرفه ای بوده و طبق قانون نظام صنفی اقدام کنند.

وی کلیه دستورالعمل های تهیه و ابلاغ شده در این زمینه را به علت نقض قوانین و مصوبه های بالادستی، تخلف مدیران ارشد و میانی وزارتخانه دانست و گفت این تخلف قابل پیگرد قانونی است. همچنین تا زمان تصویب و ابلاغ آیین نامه نظام صنفی (موضوع ماده 29) تمامی فعالیتهای صنفی مهندسی و... مغایر با قوانین و مصوبات لازم الاجرا است ازین رو فعالیت های مربوطه غیر قانونی است.

نیک نژاد گفت: سازمانهای نظام مهندس طبق ماده 3 جهت انتظام امور حرفه ای مهندسان تشکیل شده اند و دخالت سازمان ها در امور صنفی اشخاص حقیقی وحقوی جرم محسوب می شود.

وی در ادامه گفت: توضیحات فوق مقدمه ای برای بیان تحلیل اینجانب از اقدام اخیر دیوان عدالت اداری مبنی بر ابطال ماده 7 از فصل سوم مبحث دوم مقررات ملی ساختمان که به موضوع الزام حضور مجری ذی ‌صلاح در کارگاه‌های ساختمانی می پردازد.

سید مجید نیک نژاد در ادامه افزود: مبحث دوم مقررات ملی همان شیوه نامه آیین نامه اجرایی ماده 33 است که در چندسال گذشته درکمیته بازنگری دچار تغییرات سلیقه ای شده و بدون اینکه مسیر تصویب در هیات دولت را طی کند به طور مجعول و غیرقانونی به عنوان مبحث دوم و مصوب دولت معرفی شده است در حالی که این موضوع طبق استدلال ماده 7 فصل سوم، باطل است ! اجرای قانون تا مصوبات دولت در درجه اول اهمیت قرار دارد، بنابراین آیین نامه اجرایی قانون که تقریبا به ماده3قانون سازمانهای نظام مهندسی وتشکیلات حرفه ای مهندسی پرداخته مواد 1،2 و 4 منهای سازمان ها که کل نظام مهندسی را باتوجه به مشابهت اسمی مصادره کرده اند! پس دارندگان صلاحیت حرفه ای کاردان ومعمارتجربی تکلیفشان در این چند سال چه بوده؟ تکلیف تشکلهای صنفی حرفه ای مثل مهندسین مشاور ،پیمانکاران و انبوه سازان واقعی طبق ماده29 قانون چه کسی روشن می کند؟

طبق مواد12و13 قانون نظام صنفی همچنین مواد2و3تصویب نامه هیات وزیران درخصوص سازماندهی وحمایت از تولید وعرضه مسکن درسال75 فعالیت صنفی دارندگان صلاحیت حرفه ای می بایست پس از دریافت پروانه اشتغال صنفی حرفه ای انجام شود!!

وی در ادامه تصریح کرد: آقای وزیر چه کسی باید به این بی قانونی ها وزیر پا گذاشتن قوانین لازم الاجرا پایان دهد؟ حقوق قانونی حرفه مندان واقعی طبق ماده 29 ، که کاردان ها و معماران تجربی را شامل می شود، چگونه برقرار می کند؟ دکتر شیبانی هم علی الظاهر گرفتار چرخه باطل شورای مرکزی و سازمانها شده است،حق هم با ایشان است چون اداره را که نامش تشکلهای مهندسی،صنفی وحرفه ای بود به نظامات مهندسی وتشکلهای حرفه ای تغییر داده اند بنابراین جایگاه تشکل های صنفی حرفه ای وسازمان نظام کاردانی چه می شود.

وی در خاتمه سخنانش با اشاره به این موضوع که این مغایرت از عدم تصویب آیین نامه نظام صنفی کارهای ساختمانی یعنی موضوع ماده 29قانون نشات گرفته است، گفت: تمامی فعالیتهای صنفی انجام شده توسط نظام های مهندسی مغایر با قوانین و تصویبنامه های لازم الاجرا است و این سازمان ها توسط اشخاص حقیقی و حقوقی فاقد پروانه اشتغال صنفی حرفه ای فعال است و ازین رو این مساله قابل پیگرد قانونی است.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

scroll back to top
  1. بانک شماره موبایل صنف درب و پنجره
  2. بانک ایمیل صنف درب و پنجره
بانک شماره موبایل 1500 همکار صنف درب و پنجره شامل شماره موبایل تولید کننده و فروشندگان درب و پنجره upvc و سایر صنایع وابسته به صنف درب و پنجره جمع آوری شده از بانک اطلاعاتی اعضای سایت سه جداره.
بانک ایمیل 2000 شرکت حاضر در نمایشگاه صنف درب و پنجره تهران حاوی ایمیل شرکت های تولید کننده و فروشندگان درب و پنجره upvc و سایر صنایع وابسته به صنف درب و پنجره جمع آوری شده از کتاب نمایشگاه و لیست شرکت های عضو شده در سایت سه جداره.

جدیدترین اخبار

دسته بندی پنجره های دوجداره UPVC

پنجره های دوجداره UPVC به دو گروه كلي تقسيم مي شوند:

 


1-   پنجره های UPVC کشویی

نحوه باز شدن پنجره های كشويي به وسيله حركت غلطك هایی می باشد که بر روي ريل تعبيه شده است که مي تواند به چپ و يا راست حركت كند. حد فاصل قسمت بازشو و قسمت ثابت پنجره نوار هاي مويي است كه به منظور جلوگيري از ايجاد استحكاك قرار داده شده است.

در پنجره هاي كشويی جنس این نوار که نوار آبندي نامیده میشود از نوار لاستيكي EPDM ،سیلیکون و یا TPE مي باشد.

اين پنجره ها قابليت ساخت در ابعاد مختلفي را دارد، لازم به ذکر است به دلیل اين كه بتوان لنگه متحرک را درفریم پنجره حرکت دهیم لنگه متحرك آن بر روي لنگه ثابت قرار گيرد، پس اين پنجره ها در دو لنگه مساوی ساخته مي شوند و اين مسئله تا حدودي در انتخاب عرض پنجره محدوديت ايجاد خواهد نمود.

 


ادامه مطلب ...

مشاوره

شرکت پارس رایان صنعت با مجرب ترین نیروی متخصص در زمینه تولید و نصب درب و پنجره های UPVC افتخار دارد خدمات مشاوره‌ فنی خود را در کمترین زمان ممکن به هموطنان گرامی خویش ارائه نماید.

این خدمات عبارتند از:

1-     بازدید از پروژه شما جهت تخمین هزینه و صدور پیش فاکتور

2-     پیشنهاد طرح های درب و پنجره UPVC ، نوع و ضخامت شیشه‌ی مصرفی و یراق‌آلات مناسب با ابعاد و موقعیت مکانی ساختمان

3-     در صورت درخواست تعویض، بررسی امکان تعویض درب و پنجره های قدیمی با درب و پنجره های UPVC با کمترین هزینه در کوتاهترین زمان ممکن

 


جهت مشاوره میتوانید با شماره های 88545301 و 88545300 تماس حاصل نمایید.

 

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید

بهینه سازی سایت | بازاریابی اینترنتی | سایت ارزان | تزریق پلاستیک | گفتاردرمانی